Bebetonozták a harmadik helyet

Az elmúlt hét végén rendezték a női asztalitenisz B osztály negyedik teremtornáját. A Székelyudvarhelyi ISK-Fejér együttese egy győzelmmel és két vereséggel zárt.

CservikSzerbia

Cservik ezüsttel hangolt a Szuperligára

Belgrádban remekelt az udvarhelyi asztaliteniszező.
SebastianLoso

Svéd játékossal erősödnek

Ennek megfelelően új célkitűzéssel indítja az új...
BLigasCsapatok

Biztató kezdet

Két csapattal is részt vett Udvarhely a szezonnyitón,...

Asztalitenisz
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2010. december 15., 14:25

A György István által felkészített gárda Bukarestben szerepelt. Az Abrán Mónika, Kalóz Anita, Botorok Beáta (képünkön) és Veres Boróka összeállítású gárda elveszítette első két találkozóját: 2–9 arányban a házigazdák ellen, 4–9-re pedig Medgyessel szemben. A Topoloveni ellen azonban összekapták magukat a lányok, a végén 9–4 arányban diadalmaskodtak.

Ez azt jelenti, hogy jelenleg a harmadik helyen állnak a tabellán, hátra van még egy elhalasztott udvarhelyi teremtorna, ezek után pedig akár felzárkózhatnak a második helyre is. Ami a fiúkat illeti, nekik január közepén folytatódik a pontvadászat, amikor a bentmaradásért küzdenek meg, az ellenfelek Buzău, Szatmárnémeti és Turnu Severin lesznek.