Nehezen győztek egy könnyű talákozón a Vasas lányok

A sereghajtót fogadták a lányok. Könnyű mérkőzésre számítottak, szinte az lett a vesztük.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

vasas borgo
Újabb három ponttal gazdagodott a Vasas Femina.
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2015. október 18., 18:09
1 hozzászólás.

A román női labdarúgó Szuperliga 5. fordulójában a Székelyudvarhelyi Vasas Femina a Beszterce megyei Borgóprundi Heniu együttesét fogadta a vasárnap a sétatéri stadionban.

Már találkozó elején borítékolható volt a hazai győzelem, legalábbis a játék képe alapján. Helyzet helyzetet követett a vendégek kapuja előtt, gól azonban csak félóra játék után született. Bíró Enikő szolgálta ki jól Papp Szidóniát, aki húsz méterről a hálóba lőtte a labdát. Adódtak még helyzetek az első félidőben, de több gól már nem született.
A második játékrész is hazai lehetőségekkel kezdődött, amik rendre kimaradtak. Az 52-ik percben a vendégek a semmiből szerezték meg az egyenlítő találatukat, Krall és Kajtár nem értettek egyet a haza gurított labdánál, ezt használta ki Stef, aki elsőnek érte el azt és egyenlített. A vendég gólt követően gyorsan összeszedte magát a Vasas Femina, két percre az egyenlítő találat után ismét megszerezte a vezetést. Ezúttal Caldare volt a főszereplő, okosan lépett ki védői közül és lőtte el a kapus mellett a játékszert.
A hátralévő időben nem volt változás az eredményjelző táblán, a hazaiak támadtak, a vendégek védekeztek. Könnyű találkozót nyert meg nehezen a Székelyudvarhelyi Vasas Femina.
Legközelebb november elsején Kolozsváron lépnek pályára az udvarhelyi lányok, a többszörös bajnok Olimpia lesz lesz a vendéglátójuk.