Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

Foci_Noi_foci/Vasas_Konstanca_nov7
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2010. november 17., 17:13

A Székely János és Tamás Géza által irányított csapat a sereghajtó FC Alice&Tunes Piteşi otthonában vendégszerepelt, úgy vasárnap 9–1 arányban szenvedtek vereséget a Sporting Craiovától, illetve több játékosát is mellőzniük kellett az edzőknek sérülés miatt.

Az első félidőben remekül játszott az együttes, a 28. percben egy tizenegyest is kiharcoltak, amit Tamás Hajnalka értékesített. Innen kezdve már a védekezésre összpontosítottak a lányok, innen pedig ellentámadásokat indítottak. Küzdöttek, akartak, mely végén meg is lett a győzelem.

Székely János edző honlapunknak nyilatkozva elmondta: „Ebben az idényben még nem láttam ilyen jól játszani a lányokat, mint azt tették az első félidőben. Nagyon kellett ez a győzelem, mert hullámvölgyben voltunk, sok minden rossz összejött az elmúlt időszakban. Egyben ezt a győzelmet Gáll Emőke csapatkapitányunknak ajánjuk fel, akit épp a meccs alatt műtöttek térszalagszakadással, mihamarabbi felépülést kívánunk neki".

A Vasas a Roxana – Zaharie, László, Molnár, Lukács – Szőke, Bálint, Tamás, Szappanyos – Sándor, Kristály összeállítással kezdett, csereként pályára lépett még: Albert, Pap, Elekes. Legközelebb vasárnap 13 órátók a Kolozsvári Clujanát látja vendégül a Szentegyháza.