Hat pont került az IPSE-zsebbe

Mindkét meccsét megnyerte a Székelyudvarhelyi Infopress SE a hétvégi teremlabdarúgó 2. Liga játéknapján.

futsal, ipse
Fotó: Kakasy Botond.
2013. október 28., 17:11
2 hozzászólás.

Nagyszeben volt a házigazdája a futsal másodosztály harmadik teremtornájának. A Székelyudvarhelyi Infopress SE azzal a céllal utazott el a szombati és a vasárnapi összecsapásokra, hogy begyűjtse a maximális pontszámot.

Az első találkozón a United Clinceni volt az ellenlábas: a Botorok János által irányított gárda nem kezdett jól, az ellenfél vezetett 1–0-ra és 2–1-re is. Lassan elindult a henger, bedarálták őket, nyolcgólos lett a különbség.

Vasárnap sem indult olajozottan a játék, kellett az is, hogy a kapus, Tarcsafalvi hárítson egy büntetőt a házigazdákkal szemben. A 10. perctől kezdődően összekapták magukat a fiúk, a második félidőben már 7–0-ra vezettek, amikor mezőnyjátékosra cserélték hálóőrüket, hogy ezt a felállást is gyakorolhassák. Ez csak részben jött be, mert az ellenfél szépíteni tudott.

Összességében jó tornát zárt az IPSE, a tabellán négy győzelemmel, egy vereséggel a második helyen áll a százszázalékos Marosvásárhelyi City'us fiókcsapata után.

A csapatot Székelyudvarhely város önkormányzata támogatja.

Teremlabdarúgó 2. Liga, harmadik teremtorna

5. forduló:

United Clinceni–Székelyudvarhelyi IPSE 2–10 (2–3)

Gól: Miklós Sándor 3, Gergely Tibor, Bálint Róbert 2-2, Dénes Barna, Péter Botond, Simon Arnold.