Felkészítő meccsen mutatkozott be Vlad Caba

Hétfőn este barátságos mérkőzést játszott az udvarhelyi férfi kézilabda csapat, Bákó volt az ellenfél.

szkc_bako
szkc_bako
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2010. január 18., 19:22

A Nemzeti Ligára készülve barátságos mérkőzést játszott a Székelyudvarhelyi KC csapata. Majdnem teljes kerettel rendelkeztek a mieink, egyedül Vlagyimir Rusia nem volt jelen a meccsen, ugyanis őt behívták a grúz válogatottba.

szkc_bako

Kiegyenlített volt a mérkőzés eleje, tíz perc játék után az állás 5-5 volt. A félidő végéig sikerült három góllal elhúzni a hazai együttesnek. Hattal is vezetett Vlad Caba legénysége a második játékrész elején.

szkc_bako2

Egy kicsit kiengedtek a mieink a második félidő derekán, de nem tartott sokáig ez a lazítás, hamar visszatértek a kerékvágásba. Végül néggyel nyerni tudott a KC.

Elmondható, hogy a mérkőzés folyamán többször is ellentámadásból sikerült gólt szerezni, Varó Lajos nagyon jól fogott a kapuban, a védekezés is eléggé szervezett volt. Holnap, azaz kedden 11 órakor ismét megmérkőzik a két csapat.

Székelyudvarhelyi KC – Bákói Dedeman 39-35 (16-13)
Gólszerzők: Răpciugă 9, Tálas és Marcseta 6-6, Mihalcea és Daninfeld 4-4, Ferenczi 3, Lucsics és Komporály 2-2, Mino, Liberț és Frățilă 1-1, illetve Moskalenko 7, Ghiță 6, Păunică 5, Gurkovszki 4, Iancu 3, Onyejekwe, Rotaru, Iacob és Bujor Gabriel 2-2, Bondar és Bujor 1-1
Hetesek: 2/1, illetve 7/4
Büntetések: 4 és 0 perc.