Csúnyán kikaptak Lengyelországban

Tizenkét gólos vereséget szenvedett a Székelyudvarhelyi KC a Challenge-kupa negyedik körének odavágóján.

szkc_csapat
szkc_csapat
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2010. február 13., 19:35

Csúfos vereséget szenvedett a Vlad Caba által irányított együttes Lengyelországban. Az SzKC az MMTS Kwidzyn kézilabda csapat otthonában vendégszerepelt le. Kemény lesz a visszavágó, ugyanis tizenkét gólos hátrányt kell ledolgozzon az udvarhelyi együttes.

szkc_csapat

Rosszul kezdték a játékot a mieink, rögtön az elején kilencgólos hátrányba kerültek (9-0), nem tudták bevenni az ellenfél kapuját. Szünetig 10-el húzott el a hazai együttes, amiből a második félidőben sem tudtak ledolgozni a vendégek, sőt, még a lengyelek növelni is tudták az előnyüket, a végén pedig 12 góllal nyert az MMTS Kwidzyn.

Elég lehetetlennek tűnik a továbbjutás a mieink számára, óriási bravúr kellene, hogy bejussanak a legjobb nyolc közé.

MMTS Kwidzyn – SzKC 32-20 (17-7)

- a visszvágóra jövő szombaton kerül sor a székelyudvarhelyi sportcsarnokban, 18 órai kezdettel.