Portugál ellenfelet kapott az SzKC

Megvan a Székelyudvarhelyi KC következő ellenfele a Challenge Kupában és a Román Kupa első körében is.

szkc-8356
A lengyelek után portugálok jönnek a sportcsarnokunkba
2014. február 25., 14:04

Kedden délben Bécsben sorsolták ki a Challenge Kupa negyeddöntőinek párosítását, a Székelyudvarhelyi KC ellenfele a portugál Aguas Santas-Milaneza lesz, a táblán ez a negyedik mérkőzés.

A többi párosítás: KS Azoty-Pulawy (lengyel) – United HC Tongeren (belga) (1. mérkőzés), Ik Sävehof (svéd) – ZTR Zaporozsje (ukrán) (2.) és Cocks (finn) – RK Metaloplastika Sabac (szerb) (3.).

A találkozókat március 15-16-án, a visszavágókat egy héttel később, március 22-23.-án rendezik. Ami a további menetrendet illeti, a 4. meccs győztese a harmadik találkozó továbbjutójával mérkőzik, tehát amennyiben az SzKC legyőzi portugál ellenfelét, az elődöntőben a finn vagy a szerb együttessel találkozik.

Kisorsolták a március 5 és 9 között Ploiești-en és Strejnic-en zajló Román Kupa menetrendjét is, az SzKC ellenfele az első körben a Nagybányai Minaur lesz. Ha továbbjut a párharcból, a Krassó-Szörényi CS és a HC Vaslui közül az egyik lesz az ellenfele a negyeddöntőben.

4 nd: 7.-8.

Az elődöntőkben (március 8) az első negyeddöntő győztese a másodikkal, a harmadik meccs győztese a negyedikkel játszik a fináléba jutásért. A döntőt március 9-én tartják.