szkc_albatro
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 09., 17:00

A bosnyák Zivinice és a Londoni Great Dane nem vívott nagy csatát, a szigetországiak simán kikaptak 38-24-re.

Vége a mérkőzésnek, az SzKC megnyerte az első találkozóját. Nem tűnik nehéz ellenfélnek a soron következő londoni csapat, így a továbbjutás nagyon valószínű.

60. perc Matus egy ellentámadásból ismét gólt szerez. 26-22

59. perc
Másfél perccel a vége előtt Matus dob gólt, hárommal vezetünk. Ezt a mérkőzést nehéz elveszíteni. 25-22. Időkérés

57. perc Mihalcea
és Marcseta mozdul meg eredményesen, három góllal elhúztunk, de a vendégek tartják magukat. 24-22

55. perc Kapunk egy gólt, majd Varó megfog egy hetest, nem adjuk ki kezünkből a vezetést. 22-21

54. perc
Mihalcea hetesét ezúttal sem hibázza el, kettővel vezetünk. 22-20

53. perc
Az olaszok kapusa és Bârză is nagyon jól véd.

51. perc
Mihalcea töri meg a jeget és vezetést szerez, majd Matus is betalál. 21-19

49. perc
Gyengén védekezünk, még emberhátrányból is gólt kaptunk. 19-19

47. perc
Egy gólnyi különbségre feljönnek a vendégek. 19-18

44. perc Tálast
buktatják, két percig emberelőnyben játszhatunk és Mihalcea egy hetest is értékesített. 19-15

43. perc
Egy olasz találat után Mino Matus is beveszi a vendégek hálóját. 18-15

41. perc
Hibázik az olasz csapat, Tálas büntet, már hárommal vezetnek az udvarhelyiek. A közönség tombol. 17-14

39. perc Bârză
véd kétszer is, Ferenci Botond és Tálas Huba góljaival kettővel vezet a KC. 16-14

37. perc
Varó Lajos fog meg egy hétmáterest, Rusia egyenlít a túloldalon. 13-13

36. perc
Hetest hibáznak az olaszok (a kapufáról fölfele pattant), majd Tálas Huba dob gólt. 12-13

34. perc
Mihalcea kakaskodik az ellenfél egyik játékosával, mindketten kétperces kiállítást kapnak.

3
3. perc Két óriási helyzetet hagyunk ki, de végül sikerül betalálni, sajnos az ellenfélnek is. 11-13

Elkezdődött a második félidő!

Félidőben az eredmény 10-12, rengeteg alkalommal eladjuk a labdát, így nehéz lesz meccset nyerni.

IMG_1436

28. perc Már majdhogynem üres kapura is elhibázzák a mieink, egymás után négyszer büntetnek az olaszok. 8-11

23. perc
A mérkőzésen először jutunk vezetéshez, Frățilă átemelős találatával.

21. perc Lucsics dob gólt, újból egyenlő az állás.

20. perc
Két percig emberhátrányba kerülünk, Rusia kényszerül pihenőre egy szabálytalanság után.

17. perc
Jól véd az ellenfél kapusa, de egy-egy gól esik mindkét oldalon. 6-6

16. perc Két percig előnyben játszhatunk, Tálast lökik fel dúrván. Mihalcea kiegyenlít. 5-5

14. perc
Tálas szépít, Bârză véd, támadhatunk mi.

A lelátókon még elég sok az üres hely, de a szépszámú közönség tombol.

13. perc Rengeteget hibázik a KC (eladott labdák, lépéshibák, a kapu fölé dobások), büntet az ellenfél. 3-5

10. perc
Eladott labdák mindkét oldalon, de egy támadásból eredményes tud lenni az olasz gárda.

8. perc
Hibázik az ellenfél is, Tálas révén kiegyenlít az SzKC. 3-3

6. perc Liberț dobja az első gólunkat, a másik oldalon hibázik az ellenfél, majd ellentámadásból Mihalcea futhatna kapussal szemben, de az fellőki. A hetest a sértett értékesíti. 3-2

5. perc Rengeteget hibázunk, már hárommal vezet az ellenfél.

3. perc Az első gólt a vendégek dobják, majd elhibázzuk támadásunkta és ismét az olaszok eredményesek.

Bârză – Mihalcea, Marcseta, Tálas, Rusia, Răpcigă, Frățilă sorral állnak fel a mieink.

Elkezdődött a találkozó

19:04
Egy kis csúszással kezdődik a mérkőzés, most mutatják be a csapatokat.

18:34 A csapatok melegítenek, megérkeztek a Székely Medvék.

Az SzKC első Challenge-kupa mérkőzésén az olasz A.S.D. Albatro ellen fog játszani a Székelyudvarhelyi Sportcsarnokban.