SZKC: vereség a kupában

Kiesett a Román Kupa küzdelmeiből a Székelyudvarhelyi KC, a Pandurii Tg. Jiu jutott a legjobb négy közé.

Kezi_szkc_tgjiu_apr16
2011. május 25., 16:39

Rosszul kezdtek az udvarhelyiek, a Drobeta Turnu-Severinben megrendezett Románia Kupán, ugyanis a találkozó első perceiben három góllal húzott el az ellenfél. Akárcsak a bajnokságban, a KC-nak nem jött ki a lépés a Pandurii ellen: egyre-másra hibáztunk támadásban, s a kékmezesek szinte minden támadásukat gólra váltották. A félidő vége előtt tízgólos különbség is volt.

A második játékrészben sem sikerült rákapcsolnia a Caba-legénységnek, habár néha voltak jó pillanataink, Varó többször remekelt a kapuban. Felzárkózni sem tudtunk, a Pandurii végig magabiztosan tartotta előnyét.

Székelyudvarhelyi KC-Pandurii Tg. Jiu 30-37 (13-21)

Az udvarhelyi gólszerzők: Kuzmanoszki 9, Mihalcea 5, Ferenczi 4, Rusia, Orbán 3-3, Răpciugă 2, Frăţilă, Tálas, Miroiu, Sztojlov 1-1.