Hatgólos vereség Resicabányán

A férfi kézilabda Nemzeti Liga 10. játéknapján idegenben lépett pályára a Székelyudvarhelyi KC, nem sikerült pontot szereznie.

IMG_2251
IMG_2251
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. november 29., 12:31
2 hozzászólás.

Resicabányára utaztak az udvarhelyi kézilabdás fiúk. A ranglista második helyén álló krassó-szörényiek megverték a mieinket, de a második félidőben jobb játékkal meg-meg szorongatták a hazaiakot.

IMG_2251
Kolozsvári U Transilvania - SzKC

Negyed órányi dobálás után Resica már öt góllal vezetett, amelyből a félidő közepéig sikerült kettőt ledolgozzanak a mieink (19-16). A második játékrészben egy gólnyi különbségre is behozták az eredményt, de a hazaiak újból bekeményítettek és elhúztak öttel.

A végjátékot nem bírták Constantin Ștefan legényei, az Aihan Omer által irányított gárda hat góllal verte meg az SzKC-t.

Az SzKC a következő fordulóban a Pandurii Tîrgu Jiu csapatát fogadja - december 3., csütörtök 18 óra, Székelyudvarhelyi Sportcsarnok.

Resicabányai UCM - Székelyudvarhelyi KC 37-31

A táblázat állása és a forduló további eredményei megtekinthetőek a sporteredmények kategóriában.