Sima SzKC-vereség Nagybányán

Ötgólos vereséget szenvedett az SzKC a Nagybányai Minaur otthonában vasárnap, beragadt a hatodik helyre.

szkc-minaur-9152
Fotó: Csedő Attila / archív
2014. február 09., 13:55
2 hozzászólás.

Mindössze az első negyedórában tudott egyenlő partnere lenni a tizedik helyen álló Minaurnak a Székelyudvarhelyi KC, sem a kapusteljesítménye, sem védekező, sem pedig támadójátéka nem volt megfelelő, félidőre már négygólos hátrányt szedett össze. Nem ment jobban a második játékrészben sem, a hazaiak őrizték előnyüket, a KC csak két gólra tudta megközelíteni ellenfelét, egyenlíteni nem tudott, a végén öt lett közte. Folytatás szerdán 19 óra 30 perctől hazai pályán a Bákói Știința ellen (a találkozót a Digi Sport 3 is műsorra tűzte), ott javítani lehet, de nagyon nehéz lesz előremozdulni a hatodik helyről.

Nemzeti Liga, 16. forduló:

Nagybányai Minaur–Székelyudvarhelyi KC 34–29 (18–14)

Az udvarhelyi gólszerzők: Majnov 9, Mihalcea 6, Onyejekwe, Kuzmanoszki 4-4, Irimescu 3, Feuchtmann 2, Blecic 1.

Hétméteresek: 4/3, illetve 9/7.

Kiállítások: 2–8 perc.