Egy góllal felülmúlta a Steauát az SzKC

Előnyben van az udvarhelyi gárda: ha a bukaresti találkozót is megnyeri, az ötödik helyen végez.

szkcsteaua2
Fotó: Facebook.com / SzKC
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2016. május 20., 20:42
2 hozzászólás.

A Bukaresti Steaua ellen lépett pályára az SzKC péntek este. Kiegyensúlyozott, harcos meccset játszott a fővárosiakkal. Az első félidőben magabiztosan, jól játszott a hazai csapat, nélkülözve a két sérültet, Tálast és Szászt.

A második félidőben a Steaua is belelendült a játékba. Kilenc perccel a vége előtt sikerült is kiegyenlítenie, ám a hazaiaknak sikerült gyorsan újabb gólokat szerezniük, így a végéig meg tudták őrizni egygólos előnyüket.

A párharcban 1-0-ra vezet az SzKC, a második mérkőzést a jövő héten játsszák Chiajnán.

Férfi kézilabda bajnokság, rájátszás, az 5-6. helyért, 1. mérkőzés

Székelyudvarhelyi KC – Bukaresti Steaua 31–30 (16–15)

Az udvarhelyi góllövők: Mihalcea 10, Ghiță 5, Ojleski, Rusia, Onyejekwe 3-3, Sipos, Kuzmanoski, Csog 2-2, Markez 1.

Kiállítások: 8, illetve 12 perc.

Hétméteresek: 7/5, illetve 4/4.