Vezetett, egyenlített, de féltucatot kapott az SzFC

Kijött a különbség a két csapat között, a másodosztályú OSK főleg a második félidőben remekelt.

szfcsepsiosk
Fotó: SzFC.ro
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2017. január 27., 13:04

Barátságos mérkőzést játszott csütörtökön a műgyepes pályán az FC Székelyudvarhely labdarúgócsapata, ellenfele a a 2. ligás Sepsiszentgyörgyi OSK volt. Először ült az SzFC kispadján az új edző, a magyarországi Vágó Attila. A vezetést az SzFC szerezte meg a próbajátékon levő Silion Petru révén, de a Sepsiszentgyörgyi OSK még az első félidőben fordítani tudott, a másodikban pedig kijött a különbség a két csapat között, végül a vendégek 6-2-re nyerték a találkozót.

Az udvarhelyiek másik gólját a szintén próbajátékon levő Cocan szerezte (ezzel a második játékrész elején egyenlített 2-2-re), a szentgyörgyiektől Skuratovic, Hadnagy, Ene, Dumbravă, Minciună és Bujor voltak eredményesek. Az SzFC kezdőcsapata a Tamás – Szöllősi, Csíki, Demény, Kicsi – Péter, Bálint Róbert, Bálint Rajmond, Silion – Kis, Nagy tizenegy volt, pályára lépett még Bálint Botond, Mátyás, Orzsa, Pál, Fodor, Cocan és Dézsi.

Az SzFC szombaton Csíkszeredában is pályára lép, 50-50 percet játszik 11 órától egy hármas körmérkőzésen az FK Csíkszeredával és a Sepsiszentgyörgyi OSK-val. A bajnokság március elején kezdődik.